Sulge otsing

Meklēšana

Ilgtermiņa iekrāvēju noma

 

yale vf-services.rental.gallery-04
yale vl-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-02
yale vx 60-services.rental.gallery-01
yale vx-services.rental.gallery-01
yale vf-services.rental.gallery-02
yale vf-services.rental.gallery-03

Laadur Lift Rent

Ilgtermiņa pilna servisa nomas galvenie lietotāji ir ražošanas un un loģistikas uzņēmumi, kuriem ir pastāvīga, regulāra darba slodze. Pilna servisa nomas pakalpojums ļauj klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, ļauj izlīdzināt savu naudas plūsmu, netērēt savus resursus iekārtu tehniskā stāvokļa kontrolei un ar uzturēšanu saistīto jautājumu risināšanai.
Piesakiet konsultāciju un piedāvājumu atbilstoši Jūsu prasībām: +371 67500176

Ikmēneša maksājumi ir fiksēti visa nomas perioda garumā. Naudas plūsma var būt viegli plānota vairākus gadus uz priekšu.  
Nomas maksa ietver kravas automašīnu apdrošināšanas un visas uzturēšanas un remonta izmaksas, kas ir saistīts ar parastas nolietošanās; Tāpat, saskaņā ar vienošanos, apmainoties ar riepu / riteņu izmaksām.

Komplektācija

Ilgtermiņa nomas gadījumā iekrāvējs tiek ražots un komplektēts atbilstoši klienta prasībām. Precīzi tiek pielāgota iekrāvēja pacelšanas iekārta, operatora darba vieta, apgaismojums, izmantošanas nozarei specifisks papildus aprīkojums un tml.

Nomas termiņš

Parasti ilgtermiņa nomas termiņš ir no 3 līdz 5 gadi.

Nomas pakalpojumā iekļauts:

Tehniskās apkopes atbilstoši ražotāja rekomendācijām
Tehniskās apkopes un remonts tiek veikts iekrāvēja darbības vietā
Līdzvērtīga aizvietošanas iekārta gadījumos ja iekrāvējam ir nepieciešams ilgāks remonts (nosacījumi un termiņi tiek saskaņoti pirms līguma noslēgšanas).
Uzturēšana tehniskajā kārtībā, t.sk. remonts, dilstošu detaļu maiņa, riepu/riteņu maiņa
Apdrošināšana avārijas gadījumiem (pašriska apmērs tiek saskaņots pirms līguma noslēgšanas)
Nomas laikā tiek nodrošināts, ka iekārta ir darba kārtībā, visas funkcijas darbojas, nekas nepil, netek, darbības parametri ražotāja noteiktajās normas robežās ņemot vērā dabisko nodilumu.
Servisa izsaukums A klases bojājumiem līdz 24 stundām (nākošā darba diena). Atsevišķos gadījumos var vienoties par citiem izsaukuma laikiem.

Cenas

Nomas cena ir atkarīga no kopējā nomas termiņa, slodzes, darba apstākļiem, iekrāvēja komplektācijas un nepieciešamā papildus aprīkojuma
Transportēšana ir iekļauta nomas cenā

Transportēšana

Piegāde notiek ar speciālu treileri – iekrāvējs ir gatavs darbam uzreiz pēc piegādes. Vairāk par transportēšanas iespējām.