Sulge otsing

Meklēšana

8 iemesli izmantot NexSys vilcējakumulatorus iekrāvējam

8 iemesli izmantot NexSys vilcējakumulatorus iekrāvējam

12. janvāris 2019

Jauna tipa svina skābes akumulators, kas izmanto TPPL (no angļu Thin Plate Pure Lead, jeb ‘Plānas plātnes no tīrā svina’) tehnoloģiju, tagad piedāvā praktisku, pieejamu un videi draudzīgu alternatīvu tradicionālajiem svina-skābes un litija jonu akumulatoriem. TPPL tehnoloģija piedāvā ievērojamas priekšrocības, piemēram, spēju atkārtoti uzlādēt no jebkura izlādes dziļuma (līdz pat 80%), neietekmējot akumulatora stāvokli. Papildus tam, palielināta izturība un ūdens papildināšānas nepieciešamības izslēgšana padara šos akumulatorus par rentablu enerģijas avotu jūsu iekrāvējam bez nepieciešamības to pastāvīgi apkalpot.

Vairāk enerģijas mazākā apjomā

NexSys TPPL balstās uz tradicionālajām svina-skābes akumulatoru spējām ar ievērojamiem tehnoloģiskiem uzlabojumiem. Tradicionālajā svina-skābes konstrukcijā pozitīvās un negatīvās plātnes parasti ir biezākas par 4 mm, bet TPPL tās ir daudz plānākas, aptuveni 1 mm. Tas lauj uzstādīt vairāk plātnes vienādā apjomā un tādā veidā būtiski palielināt pieejamo kopējo aktīvās virsmas platību, nodrošinot lielāku enerģijas daudzumu un jaudas blīvumu nekā tāda paša izmēra parastajos svina-skābes akumulatoros.


Tipiska plātņu uzbūve, 2-4 mm 

NexSys TPPL plātņu uzbūve, 0.7 mm

Tīrs svins

Cita būtiska TPPL atšķirība ir tā, ka vadošais režģis tiek ražots izmantojot daudz tīrāku svinu (parasti 99,99%) nekā parastajā konstrukcijā. Šī tīrība ievērojami samazina dažādas blakusparādības elektrokīmiskajās reakcijās, kas uzlabo akumulatora uzlādes spējas un izlādes/uzlādes ciklu palielināšānos. Tas arī nodrošina, ka plātnes ir daudz mazāk pakļautas korozijai un ar ilgāku uzglabāšānas laiku, Ārkārtīgi augsts rekombinācijas līmenis novērš ūdens zudumus uzlādēšanas laikā kas nodrošina optimālu kalpošanas laiku.

Ātra uzlāde pēc vajadzības

TPPL akumulators var tikt uzlādēts uz īsu laiku, tiklīdz parādās tāda iespēja, piemēram, ja operators ir pārtraukumā vai veic kādu uzdevumu prom no sava iekrāvēja. No vienas puses TPPL sniedz parastā svina-skābes akumulatora jaudu, ​​no otras puses – minimalu apkopes nepieciešamību un ātro uzlādes sistēmu, kas baterijas tiek uzlādētas pilnā apjomā daudz īsākā laikā. Šīs progresīvās tehnoloģijas būtiskā priekšrocība ir tāda, ka izmantojot NexSys bieži vien ir iespējams turpināt darbu, kas novērš nepieciešamību mainīt akumulatoru maiņas beigās. Baterijas maiņa prasa laiku un tas dažreiz var radīt bīstamas situācijas.

Lielāks kalpošanas laiks

NexSys akumulatoru kalpošanas laiks atkarīgs no to pielietojuma un darba slodzes un parasti tiek mērīts kā izlādes/uzlādes ciklu skaits. Lai gan akumulatora kalpošanas mūžu ietekmē vairāki faktori, ciklu skaits, galvenokārt, ir atkarīgs no izlādes dziļuma (angl. Depth of Discharge, DOD). Salīdzinot ar parastajām AGM un gēla akumulatoru konstrukciju, NexSys akumulatoriem ir lielaks ciklu skaits, kas samazina akumulatora maiņas izmaksas.


Izlādes/Uzlādes ciklu skaits atkarībā no izlādes dziļuma

Ekstremāls temperatūras diapazons

NexSys akumulatori var darboties pie plašāka temperatūru diapazona, salīdzinot ar klasiskajiem svina-skabes akumulatoriem. Tie var pilnvērtīgi darboties pie elementu temperatūras no 0C līdz 40C.

Videi draudzīgs

NexSys baterijas ir praktiski nekaitīgas un videi draudzīgas. Pateicoties tam, ka NexSys TPPL akumulatori ir pilnīgi noslēgti, tajos ir līdz minimumam samazināta skābekļa un ūdeņraža veidošanās, pilnībā novērsta skābes aerosolu veidošanās, kā arī nav kaitīgo vielu noplūdes risks. Līdz pat 99% no svina-skābes baterijās izmantotajiem materiāliem var pārstrādāt.

8 iemesli izmantot NexSys vilcējakumulatorus iekrāvējiem:

 • Aptuveni puse no litija jonu akumulatora cenas
 • Virtuāli neapkalpojams
  Nav vajadzība uzpildīt ūdeni vai mainīt akumulatoru maiņas beigās
 • Ideāli uzlādei ik pa laikam
  Nav bojājumi uzlādējot daļēji
 • Drošāka darba vide
  Skābe ir izolēta, nav kaitīgo gāzu izdalīšanās
 • Ilgāks kalpošanas laiks
  Ārkārtīgi liela vibrācijas un triecienu izturība
 • Zemāki elektrības rēķini
  Efektīvs uzlādes process ar maziem enerģijas zudumiem
 • Ekoloģiski draudzīgs
  Līdz pat 99% var pārstrādāt
 • Ātra uzlāde
  Dalēja uzlāde 40%-60% 1-2 stundu laikā. Pilna uzlāde I klases iekārtām līdz 90 minūtēm, III klases iekārtām – līdz 5 stundām

Papildus informācija par akumulatoriem un iegādi

T.: +371 67609660, +371 29328000
E-pasts: serviss@laadur.lv

Atpakaļ pie saraksta