Sulge otsing

Meklēšana

Iekrāvēju ilgtermiņa noma

Iekrāvēju ilgtermiņa pilna servisa nomas galvenie lietotāji ir ražošanas un loģistikas uzņēmumi, kuriem ir pastāvīga, regulāra darba slodze. Pilna servisa nomas pakalpojums ļauj klientiem koncentrēties uz savu pamatdarbību, ļauj izlīdzināt savu naudas plūsmu un netērēt savus resursus iekārtu tehniskā stāvokļa kontrolei un ar uzturēšanu saistīto jautājumu risināšanai.

 

yale vf-services.rental.gallery-04
yale vl-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-01
yale vt-services.rental.gallery-02
yale vx 60-services.rental.gallery-01
yale vx-services.rental.gallery-01
yale vf-services.rental.gallery-02
yale vf-services.rental.gallery-03

Laadur Lift Rent

Piesakiet konsultāciju un piedāvājumu atbilstoši Jūsu prasībām: +371 67500176

Iekrāvēju ilgermiņa nomas ikmēneša maksājumi ir fiksēti visa nomas perioda garumā. Naudas plūsma var būt precīzi saplānota vairākus gadus uz priekšu.  
Nomas maksa ietver kravas automašīnu apdrošināšanu un visas uzturēšanas un remonta izmaksas, kas ir saistītas ar parastu nolietošanos. Tāpat, saskaņā ar vienošanos, arī riepu/ riteņu maiņas izmaksas.

Komplektācija

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas gadījumā iekrāvējs tiek ražots un komplektēts atbilstoši klienta prasībām. Precīzi tiek pielāgota iekrāvēja pacelšanas iekārta, operatora darba vieta, apgaismojums, izmantošanas nozarei specifisks papildu aprīkojums u.c.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas termiņš

Parasti iekrāvēju ilgtermiņa nomas termiņš ir no 3 līdz 5 gadiem.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas pakalpojumā iekļauts:

  • Tehniskās apkopes atbilstoši ražotāja rekomendācijām;
  • Tehniskās apkopes un remonts tiek veikts iekrāvēja darbības vietā;
  • Līdzvērtīga aizvietošanas iekārta gadījumos, ja iekrāvējam ir nepieciešams ilgāks remonta laiks (nosacījumi un termiņi tiek saskaņoti pirms līguma noslēgšanas);
  • Uzturēšana tehniskā kārtībā, t.sk. remonts, dilstošo detaļu maiņa, riepu/riteņu maiņa;
  • Apdrošināšana avārijas gadījumiem (pašriska apmērs tiek saskaņots pirms līguma noslēgšanas);
  • Nomas laikā tiek nodrošināts, ka iekārta ir darba kārtībā, visas funkcijas darbojas, nekas nepil, netek, darbības parametri ir ražotāja noteiktajās normas robežās, ņemot vērā dabisko nodilumu;
  • Servisa izsaukums A klases bojājumiem līdz 24 stundām (nākamā darba diena). Atsevišķos gadījumos var vienoties par citiem izsaukuma laikiem.

Iekrāvēju ilgtermiņa nomas cenas

Nomas cena ir atkarīga no kopējā nomas termiņa, slodzes, darba apstākļiem, iekrāvēja komplektācijas un nepieciešamā papildu aprīkojuma.
Transportēšana ir iekļauta nomas cenā.

Iekrāvēja transportēšana

Piegāde notiek ar speciālu treileri, iekrāvējs ir gatavs darbam uzreiz pēc piegādes. Vairāk par transportēšanas iespējām.