Sulge otsing

Meklēšana

Rezerves daļas

products.components.gallery-()-05
products.components.gallery-()-03
products.components.gallery-()-04
products.components.gallery-()-06
products.components.gallery-()-07
products.components.gallery-()-09
products.components.gallery-(micropower)-01
products.components.gallery-(midac)-01
products.components.gallery-()-01
products.components.gallery-()-02

Piedāvājam rezerves daļas iekrāvēju tehniskajām apkopēm un remontam. Preču sortimentā ietilpst detaļas praktiski visiem pacēlāju veidiem: rokas palešu ratiņiem, elektriskajiem nolitavu pacēlājiem, elektroiekrāvējiem, autoiekrāvējiem, kā arī specializētiem iekrāveju veidiem, ostas vilcējiem, konteineru pacēlājiem un tml.  Noliktavās krājumā parasti ir aptuveni 5000 dažādi nosaukumi – biežāk izmantojamās daļas, filtri, pievadi u.t.t. Pieejama 24 stundu piegāde.

Rezerves daļu pieprasījums

Pieprasot rezerves daļas, ir jāzina detaļas kataloga numurs vai pacēlāja marka, tips, sērijas numurs un izlaiduma gads. Ja ir zināms kataloga numurs, atbilde parasti ir pieprasījuma dienā. Ja meklēšana notiek pēc iekrāvēja datiem, var būt nepieciešama rezerves daļu identificēšana, kura prasa lielāku laiku. Ir iespējama arī rezerves daļu piegāde nepilnu datu gadījumā vai tehnikai kura ir vecāka par 15 gadiem.

Piegāde

Mēs saņemam pieprasījumus par rezerves daļām ļoti atšķirīgām tehnikas markām. Lai gan liels standarta detaļu sortiments ir pieejams no mūsu noliktavas Rīgā, bieži ir nepieciešams veikt piegādi no ražotāja. Pateicoties tam, ka ap 90% detaļu tiek piegādātas no noliktavām Eiropā (Amsterdama, Brisele, Neimeigena, Tallina utt.) ir pieeejama samērā ātra rezerves daļu piegāde.

Express – 24 stundas līdz mūsu noliktavai Rīgā (*1).

Sauszemes transports – Vidēji 3-5 darba dienas. Izdevīgi transportēt lielas detaļas un agrēgātus dēļ to lielā svara (*2).

Noliktavas pasūtījums – Tiek pieskaņotas tekošajām piegādēm. 2-4 nedēļas atkarībā no pasūtījuma apjoma un detaļu veida. Vislētakās transportēšanas izmaksas.

Pateicoties sadarbībai ar dažadiem transportētājiem Latvija, par salīdzinoši nelielu samaksu, ir pieejama arī piegāde līdz jebkurai vietai Latvijā.

*1 Piegāde nākošajā darba dienā ja pasūtījums tiek veikts līdz 12:00

*2 Vilcējakumulatori tiek transportēti tikai pa sauszemi

Katrā konkrētājā gadījumā piegādes laiks tiek saskaņots atbilstoši klienta prasībām, pasūtījuma apjomam un detaļu veidam. ATLET, BAUMANN, BAUMANN, BOLZONI, BOSS, BT, CASCADE, CATERPILLAR, CESAB, CLARK, COMBILIFT, CROWN, DAEWOO, DANTRUCK, DATSUN, DINO LIFT, DOOSAN, GOTTWALD, HAULOTTE, HITACHI, HYSTER, HYUNDAI, JUMBO, JUNGHEINRICH, KALMAR, KAUP, KOMATSU, LANCER, LINDE, MAFI, MAST, MEYER, MITSUBISHI, NISSAN, OM PIMESPO, ROCLA, SMV, STEINBOCK, STILL, SUMITOMO, SVETRUCK, TCM, TERBERG, TOYOTA, YALE

 • Jebkuras iekrāvēju rezerves daļas

  . Rezerves daļas iekrāvējiem Masta gultņi Hidrosadalītāju daļas Starteri Hidrocilindru remontkomplekti Sensori, devēji Filtri Gultņi Blīvējumi Palešu ratiņu riteņi u.c.

  Vairāk...

 • Vilcējakumulatori

  Svina-skābes atvērtā tipa vilcējakumulatori ir visizplatītākais elektroiekrāvēju enerģijas avots. Salīdzinot ar citiem akumulatoru veidiem, šo akumulatoru priekšrocības ir uzticama konstrukcija un vienkārša stāvokļa pārbaude. Atkarībā no darba vides svina-skābes…

  Vairāk...

 • Vilcējakumulatoru ūdens uzpildes sistēmas

  Vairāk...

 • Vilcējakumulatoru monitorings

  Vairāk...

 • Cēlējdakšas

  Vairāk...

 • Uzkaramais aprīkojums

  Vairāk...

 • Vadības bloki

  Vairāk...

 • Sēdekļi

  Vairāk...

 • Kabīnes

  Vairāk...

 • Starta baterijas

  Vairāk...

 • Uzlādes iekārtas

  Vairāk...