Sulge otsing

Meklēšana

Yale

Jūs varbūt to nezināt, bet Yale ir viens no vecākajiem iekrāvēju ražotājiem pasaulē. Jau vairāk kā 137 gadus Yale katru dienu palīdz klientiem no dažādām pasaules valstīm atrisināt materiālu pārkraušanas uzdevumus, nodrošinot tos ar jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem pārkraušanas jomā. Yale devīze “Cilvēki, Produkti, Produktivitāte” (“People, Products, Productivity.™”) apvieno biznesa elementus, kuri padara Yale veiksmīgu.

View-(range, yale)-03
View-(range, yale)-01
View-(range, yale)-02
View-(ec, yale)-01
Yale logo

Mājas lapa: Yale Europe Materials Handling

Cilvēki

 • Yale darbinieki un piegādātāji visā pasaulē darbojas lai risinātu katra klienta problēmas un palīdzētu viņa biznesam darboties.
 • Dīleri sniedz klientiem tehnisku palīdzību un atbalstu lokāli
 • Klienti ir vissvarīgākie partneri, kuri, strādājot ar Yale dīleriem, padara iespējamu labāko iekrāvēju un pakalpojumu piegādi.

Produkti

 • Yale ir uzkrājis nepārspējamu mantojumu dažādu materiālu pārkraušanas iekārtu izstrādē un ražošanā, sākot ar noliktavas aprīkojumu līdz tradicionālam pretsvara iekrāvējam, kuri darbojas no elektrības, gāzes, dīzeļdegvielas, un pat ūdeņraža degvielas elementiem.
 • Yale ir pārliecinoša apņemšanās izgatavot tikai kvalitatīvas iekārtas, ievērojot ISO standartu normas, izmantojot modernas tehnoloģijas un testēšānas metodes.
 • Katru gadu Yale iegūlda vairak kā $40 milionus pētijumos un izstrādē kas dod pārliecību, ka ir spējīgi atrisināt jebkurus klientu uzdevumus un paliktu līderi industrijā.

Produktivitāte

 • Iekrāvēja uzdevums palīdzēt klienta biznesam būt efektīvakam un ienesīgākam.
 • Viss Yale materiālu pārkraušanas aprīkojums ir izstrādāts lai uzlabotu produktivitāti, kas ļauj paveikt uzdevumu visefektīvākajā veidā un palīdz operatoriem būt komfortablā vidē un drošībā.
 • Visas papildus lietas, kuras saistītas ar iekrāvēju ir tikpat svarīgas kā pats iekrāvējs, Yale piegādā rezerves daļas, tehnisko apkalpošanu, finansējumu un iekrāveju parka vadības programmas lai samazinātu dīkstāvi un minimizētu iekrāvēja īpašnieka raizes.

Vēsture

Yale

Yale

 

1844.g. Yale uzņēmums tika dibināts ASV, kad Linuss Jeils – jaunākais (Linus Yale Jr.) izgudroja slēdzeni ar pirkstu reversa mehānismu un nosauca to savā vārdā.

1875.g . Yale sāk ražot pārkraušanas mašīnas.

1900. g. Yale ražo rokas un elektriskos ķēžu pacēlājus

1920ie pacelšanas platformas ar akumulatoru, vilcēji, cēlējdakšu pacēlāji ar bateriju

1923.g. Yale izgudro pirmo cēlējdakšu iekrāvēju

Yale

Yale

 

1930-40.g. Yale attīstās iegādājoties konkurentu uzņēmumus, izstrādājot principiāli jaunus risinājumus kā stūres pastiprinātājs, stūres vadība ar maināmo pagrieziena leņķi, iekrāvēji ar centrālo vadību. Uzņēmums pirmais sāka izmantot savos izstrādājumos H klasses karstuma izturīgo silīcija izolēšanu elektriskajos dzinējos, kas vēl šodien tiek atzīta par labāko risinājumu industrijā.

1931.g. Yale piedāvā pirmo pacēlāju ar cēlējdakšu sagāzumu

 

 

1950.g.Yale sāk ražot pacēlājus ar saspiestās gāzes, šķidrās gāzes (LPG) un dīzeļdzinējiem, starp kuriem bija arī pirmie pretsvara iekrāvēji.

1964.g. uzņēmums sāk ražot elektriskos pacēlājus ar Silicone Controlled Rectifier (SCR) vadību.

1971.g. Yale sāk ražošanu Japānā kopā ar Sumitomo.

1984.g. Yale iekļaujas American Coal Corporation (NACCO) sastāvā. Tiek nodibināta Yale Materials Handling Corporation.

Yale

 

1990.g. Yale nodaļai Lielbritānijā (Yale Materials Handling Ltd) piešķirta Karaliskā balva par sasniegumiem eksporta tirdzniecības attīstībā.

1992.g. nodibināts meitas uzņēmums Yale Europe Materials Handling, kura sāka piegādāt Yale produkciju uz Eiropas, Āfrikas un Vidus Austrumu tirgiem.

 

Yale

Yale

 

1994.g. NACCO ieņem vadošo pozīciju autoiekrāvēju ražošanā, izlaižot vairāk kā 70000 eksemplārus.

1995.g. Papildinot Yale sortimentu NACCO iegādājas noliktavu tehnikas rūpnīcas.

Yale

 

1999.g. LJ/MJ sērijas iekrāvēji – jaunas tehnoloģija izstrādes rezultāts

2000.g. Yale sāk ražot jaunu noliktavs pacēlāju MS sēriju.

2003.g. Yale sortimentam pevienojas lielo iekrāvēju sērija līdz 16t.

2005.g. Yale sāk ražot jauno VeracitorTM VX sēriju (Veracitor Series) un atjauno visu noliktavas tehnikas sortimentu.

 Yale  

2006.g. Noliktavu un distribūciju centru izaugsmes rezultātā Yale prezentē jaunu šauro eju pacēlaju (VNA) ar unikālu 4-sekciju masta dizainu.

Yale

 

2007.g. VX sērijas turpinājums. Atjaunoti modeļi ar kravnesību 6000-8000kg

Yale

  2008.g. Uzreiz divas jaunas elektrisko iekrāvēju sērijas VF un VT
 Yale   2011.g. Yale prezentē jaunās paaudzes elektroiekrāvējus, kas turpiina uzņēmuma stratēģiju, modulāro dizainu un inovācijas.

 

  2014.g. NMHG, Hyster-Yale iegādājas Nuvera Fuel Cells. LLC, alternatīvas enerģijas tehnoloģiju uzņēmumu, kurš fokusēts uz degvielas elementiem un dzinējiem, ūdeņraža uzpildes stacijām. 

Materiālu pārkraušanas mašīnu izstrāde un apkalpošana turpinās

 • Šodien Yale piedāvā visaptverošu elektrisko un ar dzinēju darbinamo iekrāvēju klāstu, ieskaitot Yale izturīgus un inovatīvus AC-tehnoloģijas pacēlājus un iekrāvējus, izstrādātus lai optimizētu produktivitāti klientu darba vietās.
 • Veracitor® VX ar dzinēju darbināmo pretsvara iekrāvēju sortiments nodrošina teicamu produktivitāti un zemas lietošanas izmaksas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lielisku ergonomiku, uzticamu darbību, piedāvājot visaptverošu tehnisko apkalpošanu un stilu.
 • Yale dīleru tīkls ietver vairāk kā 150 dīlerus visā pasaulē, kurus piesaista unikāla Yale produktu izcilība un klientu attiecības.